Кошик
2324 відгуків
Новинки магазинуДетальніше
Контакти
ProfiMobProfiMob
Торговий центр "Глобус", вул. Дністровська 45а, 3-й поверх, офіс 1, Івано-Франківськ, Україна
+380 (99) 739-20-25
+380997392025
+380 (99) 739-20-25

Вибір чохла для смартфона

Вибір чохла для смартфона

Вибору чохла для смартфона покупці в салонах часом приділяють навіть більше часу, ніж вибором самого гаджета. Воно і зрозуміло: саме чохол відіграє вирішальну роль у тому, як буде виглядати смартфон. Однак у каталогах салонів стільникового зв'язку та магазинів електроніки спостерігається явний дисбаланс: чохлів для iPhone і Samsung різних видів на прилавках маса, а от купити аксесуар для китайської моделі на зразок Xiaomi або Meizu – справжня проблема.

 

Демонстрація яскравої індивідуальності власника гаджета – не єдина причина, чому чохол необхідний. Цей аксесуар виконує також інші функції:

Служить для захисту. Саме захисна функція є основною – будь чохол навіть з самим нетривіальним дизайном повинен бути здатний врятувати гаджет при падінні або пом'якшити удар.


Служить для зручності. Чохол забезпечує тертя, завдяки якому ризик вислизання гаджета з руки знижується до мінімуму. Крім того, чохол сприяє більш комфортному використанню пристрою з металевим корпусом в холодну пору року.

 

 

Матеріалом для чохла здатні послужити:

Шкіра. На жаль, велика частина «шкіряних» чохлів виконана не з натурального матеріалу, а з шкірозамінника. Покупець може переконатися в цьому, коли ознайомиться з вмістом етикетки.


Пластик. Чохли з цього матеріалу найдешевші – в салонах можна знайти подібні аксесуари . Головний недолік криється в тактильних відчуттях: торкатися до пластикового чохлу куди менш приємно, ніж до шкіряного. Зате пластик – гнучкий матеріал: з нього можна створити аксесуар навіть самої вигадливої форми.


Тканина. Тканинні чохли пішли в минуле і користуються попитом тільки серед завзятих консерваторів. Тканинний чохол не здатний врятувати гаджет при падінні – він може захистити лише від попадання пилу і подряпин. Вартість подібних аксесуарів дуже низька – в салонах вони, як правило, вважаються стічними товарами.


Силікон. Силіконовий чохол – ще один анахронізм. Такі вироби були на піку популярності десяток років тому – тоді їх одягали на кнопкові моделі. Зараз у магазинах можна знайти накладки на задні панелі з силікону – притому за мінімальними цінами. Силікон має істотний недолік – він недовговічний: чохол з цього матеріалу всього через кілька місяців експлуатації буквально розвалюється на частини.


Дерево. Чохол з дерева – це справжня знахідка для любителів екологічно чистих матеріалів. Однак подібний аксесуар досить складно знайти на вітринах магазинів – крім того, його вартість може виявитися неприємним сюрпризом для покупця.


Метал. З точки зору захисту до металевих чохлам немає ніяких питань – вони забезпечують найкращу протекцію у порівнянні з виробами з інших матеріалів. Однак металевий чохол істотно збільшує вага гаджета, і це може принести власникові мобільного пристрою незручності. Крім того, вартість аксесуарів з металу досить велика.

Вибираючи, який чохол для смартфона підійде краще, слід брати до уваги не тільки зовнішній вигляд аксесуара, але і ступінь його здатності захистити гаджет. Чохли-книжки і фліп-кейси виконують функцію захисту на «відмінно», тому і рекомендується віддавати перевагу саме їх накладок і бамперами.
 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner