Доброго дня! Дякуємо за вашу оцінку. На жаль на вартість доставки ми вплинути не можемо. Приємного користування! Будемо дуже раді бачити Вас знову в числі своїх Покупців.
Ребёнок от чехла в восторге!Спасибо за безупречную работу,внимание и понимание желания клиента!
Доброго дня! Дякуємо за вашу оцінку. Приємного користування! Будемо дуже раді бачити Вас знову в числі своїх Покупців.
Доброго дня! Дякуємо за вашу оцінку. Приємного користування! Будемо дуже раді бачити Вас знову в числі своїх Покупців.
Доброго дня! Дякуємо за вашу оцінку. Приємного користування! Будемо дуже раді бачити Вас знову в числі своїх Покупців.
Спасибо большое))) чехлы просто супер.
Доброго дня! Дякуємо за вашу оцінку. Приємного користування! Будемо дуже раді бачити Вас знову в числі своїх Покупців.
Доброго дня! Дякуємо за вашу оцінку. Приємного користування! Будемо дуже раді бачити Вас знову в числі своїх Покупців.
Доброго дня! Дякуємо за вашу оцінку. Приємного користування! Будемо дуже раді бачити Вас знову в числі своїх Покупців.
Доброго дня! Дякуємо за вашу оцінку. Приємного користування! Будемо дуже раді бачити Вас знову в числі своїх Покупців.
Доброго дня! Дякуємо за вашу оцінку. Приємного користування! Будемо дуже раді бачити Вас знову в числі своїх Покупців.
із мінусів - 80 грн за доставку НП, тобто ще 53% до вартості товару :-(