Кошик
2064 відгуків
Новинки магазинуДетальніше
+380 (99) 739-20-25
Торговый центр "Глобус", ул. Днестровская 45а, 3-й этаж, офис 1, Івано-Франківськ, Україна

Флагманський смартфон Nokia 9 PureView

Флагманський смартфон Nokia 9 PureView

Новинка Nokia 9 PureView використовує зарекомендував себе бренд: в 2012 році був випущений останній смартфон на операційній системі Symbian. Його відмінною рисою була камера з 1/1,2" сенсором, дозволом 41 Мп і оптикою від Carl Zeiss.

В новому апараті п'ять датчиків працюють спільно і наочно демонструють, як може виглядати майбутнє мобилографии, які обмежені в товщині корпусу, але мають вільної площею на тильній стороні, а також володіють значними обчислювальними ресурсами.

Все це досить типово, і пора б уже перейти до головного. Система камер описується як 20-Мп лицьова екранної спалахом і п'ять тильних 12-Мп камер з діафрагмою f/1,82 і оптикою від Zeiss. При цьому лише дві з п'яти камер знімають в кольорі, інші відповідають за чіткість і глибину зображення. На відміну від конкуруючих мультисенсорных рішень, де відбувається перемикання між об'єктивами — ширококутним, надширококутним або телефото — в Nokia 9 PureView всі камери працюють спільно.

Фотографії дійсно відрізняються високою чіткістю і деталізацією. Для обробки такого великого масиву даних потрібні підвищені ресурси (5-10 секунд на обробку знімка), але це не впливає на швидкість фотографування, так як розрахунки проводяться в фоновому режимі. Слід також відзначити можливість запису відео 4K HDR з об'ємним звуком.

Зрештою, в Nokia 9 PureView ми бачимо представника нового покоління смартфонів у відношенні якості і можливостей фотографування. Однак чи оцінять покупці подібний підхід і погодяться чи доплачувати за такі переваги, покаже час.

Інші новини
Контакти
+380 (99) 739-20-25
Торговый центр "Глобус", ул. Днестровская 45а, 3-й этаж, офис 1, Івано-Франківськ, Україна
ProfiMob
+380997392025
ProfiMob

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner