Доброго дня! Дякуємо за вашу оцінку. Приємного користування! Будемо дуже раді бачити Вас знову в числі своїх Покупців.
Доброго дня! Дякуємо за вашу оцінку. Приємного користування! Будемо дуже раді бачити Вас знову в числі своїх Покупців.
Чохол прийшов на наступний день це +
Але у куточку були якісь розвони які не відтерлись і царапинка
В цілом чохол сподобався
Радилаби вам добавити в провіль фото з 7-8 айфоном ато незрозуміло на якому телефоні сидить чохол
Доброго дня! Дякуємо за вашу оцінку. Приємного користування! Будемо дуже раді бачити Вас знову в числі своїх Покупців.
Доброго дня! Дякуємо за вашу оцінку. Приємного користування! Будемо дуже раді бачити Вас знову в числі своїх Покупців.
Доброго дня! Дякуємо за вашу оцінку. Приємного користування! Будемо дуже раді бачити Вас знову в числі своїх Покупців.
Доброго дня! Дякуємо за вашу оцінку. Приємного користування! Будемо дуже раді бачити Вас знову в числі своїх Покупців.
Доброго дня! Дякуємо за вашу оцінку. Приємного користування! Будемо дуже раді бачити Вас знову в числі своїх Покупців.
Все добре, пакування могло би бути трішки краще, коробка від мишки розвалилася, пощастило, що мишка ціла)
Доброго дня! Дякуємо за вашу оцінку. Приємного користування! Будемо дуже раді бачити Вас знову в числі своїх Покупців.
Доброго дня! Дякуємо за вашу оцінку. Приємного користування! Будемо дуже раді бачити Вас знову в числі своїх Покупців.